Vítame v našej farnosti duchovného otca Štefana

bielak_stefanOd 1. mája 2015 bol vymenovaný za kaplána pre našu farnosť duchovný otec Štefan Bielak.

Duchovný otec Štefan pochádza z Plavnice (okres Stará Ľubovňa), má 57 rokov. Za kňaza bol vysvätený v roku 1983 v Banskej Bystrici. Ako kaplán pôsobil v Humennom, v Zborove a v Michalovciach. Ako farár pôsobil v Krivanoch, v Lieskovci, v Strážskom, v Záhradnom a v Ľubiši. Naposledy pôsobil ako kaplán vo svojej rodnej obci v Plavnici.
Duchovného otca Štefana medzi nami srdečne vítame a želáme mu, aby sa medzi nami dobre cítil. Pre jeho kňazskú službu v našej farnosti mu vyprosujeme Božie požehnanie, hojnosť darov Ducha Svätého, pomoc našej nebeskej matky Panny Márie a jeho nebeského patróna svätého Štefana. Nech všetko, čo bude v našej farnosti robiť slúži na slávu Boha, na jeho a naše posvätenie.

Duchovný otec Emil a veriaci našej farnosti

2 odpovede na „Vítame v našej farnosti duchovného otca Štefanas“

  1. Aj ked nie som z Vašej farnosti, ale z farnosti v Strážskom, som nesmierne rada, že duchovný otec Śtefan Bielak bude pôsobiť vo vo farnosti Nacina Ves. Na duchovného otca Ś. Bielaka mám milé spomienky, aj ked naše prvé stretnutie bolo za veľmi smutných udalosti / pohreb našej dcéry /. Verím, že vo Vašej farnosti mu bude dobré….
    Nech jeho a Vašu činnosť sprevádza naša Božia Matka…..

  2. Uplne suhlasim, pochádzam z Plavnice a môžem len skonštatovať, že je to slušný, inteligentný človek s veľkou dávkou empatie, slušnosti a hlavne úcty k ľudom. Ak to pán Bieľak náhodou čítate, prajem veľa zdravia a vrelá vďaka za to, že ste ma presvedčili, že v cirkvi existujú aj takí ľudia ako ste Vy. Gašincová (rod. Chovancová)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

16 + 17 =